Stil Reklam Çin malları ve yan sanayi ürünleri kullanmaz. Malzeme kalitesinde verilen her taviz kaybedilen bir müşteri olduğunun bilinciyle hareket eder. Uzun yıllar sergilenen reklamınız bizim için referanstır. Renk atması, yırtılması, paslanması vb... sorunlara maruz kalmaması için en uygun montaj ve en uygun malzeme seçimini yapar.

Dijital baskı makinemiz 5 metre genişliğinde istenilen boyda kalite ve sürat için optimize edilmiştir. 8 renk seçeneği ile sunulan 5330 modelimiz yüksek baskı sürati ve 660 dpi ile yüksek baskı kalitesi sağlamaktadır.

Dünyada ve Türkiye'de baskı makineleri konusunda sektörün en büyük üreticisi olarak kabul edilen Vutek markası, aynı zamanda kullanıcıları açısından hem üretkenlik ve kalitenin garantisi, hem de büyük bir prestij konusudur.

Firmamız 2008 senesinde ürün yelpazemize katılan Vutek markası ile birlikte, sektörde çok ayrıcalıklı ve kaliteli ürünler sunan bir firma konumuna gelmiştir. Geniş formatta baskı yapabilen birçok kişi tarafından rakipsiz olarak görülen dijital baskı kalitesinin ayrıcalığını markanıza yansıtarak farkı yaşayın

   

DIŞ MEKAN / İÇ MEKAN DİJİTAL BASKI ve FOLYO GRAFİK KESİM UYGULAMALARI İLE İLE RAKİPSİZ KALİTE İMKANI SUNMAKTAYIZ

 
Stil Reklamcılık San. Tic. Ltd. Şti. İTOSB Eski Ankara Alsfaltı 3.Cad. No:7 Tepeören TUZLA / İSTANBUL
Tel: +90 216 461 93 91 - 335 48 37 / Fax: +90 216 521 57 22 - e-posta: stil@stilreklamcilik.com - remzi@stilreklamcilik.com.tr