Stil Reklam Çin malları ve yan sanayi ürünleri kullanmaz. Malzeme kalitesinde verilen her taviz kaybedilen bir müşteri olduğunun bilinciyle hareket eder. Uzun yıllar sergilenen reklamınız bizim için referanstır. Renk atması, yırtılması, paslanması vb... sorunlara maruz kalmaması için en uygun montaj ve en uygun malzeme seçimini yapar.

 

Firmamız "açık hava reklamcılığı" sektöründe 1989 yılından itibaren faliyet göstermektedir. Stil Reklamcılık açık havada, en basitinden en komplekslisine kadar müşterilerine en uygun çözüm ve uygulamaları sunan bir firma olmanın yanı sıra tamamı uluslararası kalite belgelerine sahip malzeme,tecrübeli personel, sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte makine parkuru ve teknik altyapı ile faaliyet göstermektedir. Bünyesine kattığı yeni uygulama ve ekipmanlarla her geçen gün açıkhava reklamcılığında üretim ve montaj olmak üzere ciddi deneyimler kazanmaktadır. Açıkhava reklamcılığındaki tüm hizmetleri eksiksiz olarak yerine getirerek ekonomiye katkıda bulunan firmamız siz müşterilerine hizmet vermektedir.  Açık hava reklam sektöründeki yılların deneyimi ile teknik konular ve pratik çözümlerle müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda imalat, montaj,ölcü-keşif sorumluluğu firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Sektörde zevke, mekana ve ölçüye göre üretim yapan ve ürünlerinin tasarımında fonksiyonelliğe büyük önem veren Stil Reklamcılık yenilikçi olmayı ilke edinmiştir.

Makine Parkurumuz;

  • CNC Kesim makinesi (roter) alüminyum, plexi, ahşap vs...hertürlü yazı, logo, ablemlerin kesimi,
  • Folyo kesim makinesi,
  • Digital baskı makinesi (iç ve dış mekan için)
  • Gerekli olan kaynak, kesim ve büküm makinesi ile kendi ihtiyaçlarını karşılayacak makina donanımına sahiptir.
  • Gerekli araç filosu

Yenilikçi olmaya devam etmek ve sektör olarak kurumsal hizmet verdiği firmaların devamlılığını sağlamasının en büyük sebebi şüphesiz müşteri ihtiyaçları ve memnuniyetinin ön plana çıkmasıdır. Reklam, markaya değer katmak, markayı konumlandırmak, marka farkındalığı oluşturmak, kurumsal olarak izlenim, imaj ve itibar oluşturulmasına yardımcı olmak adına da ciddi bir yatırımdır. Bu değerleri ilke edinen Stil Reklamcılık prensip olarak benimsediği;

Çalışma İlkeleri:
Güvenilir ve dürüst çalışma, kaliteli mühendislik hizmetleri verme temeliyle faaliyetlerini sürdüren STİL REKLAMCILIK, tüm müşterilerinin hedeflerini kendi hedefleri olarak benimsemekte, sonuca ulaştırmakta, etkili ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Temel İlke: Mükemmelliyetçilik
STİL REKLAMCILIK, sorumluluğunun bilinci içinde, aldığı tüm projeleri sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, mükemmelliyetçiliği vazgeçilmez bir ilke olara kabul eder.

Olmazsa Olmaz: İleri Teknoloji
Teknoloji, Açıkhava Reklamcılık sektörünün belki de en önemli, olmazsa olmaz unsuru. Çağa ayak uydurmayı, öncelikli görevlerden kabul eden STİL REKLAMCILIK, bu amaçla, yeni teknoloji ekipmana yönelik yatırım yapmaktan kaçınmaz.

En sağlam yapıtaşı: Takım
STİL REKLAMCILIK'ın ekipmanları kadar güvendiği bir başka gücü daha var: Uzman kadrosu yani takım... Konu her ne kadar ekipman olsa da, insan bilgi ve deneyiminin önemini bilen STİL REKLAMCILIK, sorumluluklarını konusunda uzman ve dinamik elemanlarına emanet etmeye özen gösterir.

Vazgeçilmez: Müşteri Sadakati
STİL REKLAMCILIK müşterilerine sunduğu çözümlerle, uzun ve köklü ilişkiler kurarak müşteri sadakatini sağlamayı amaç edinmiştir.


Amacımız amatör ruhla profosyonel çalışmak, işi iş olarak değil hizmet olarak yapmaktır.

Genel Koordinatör: Remzi DEMİRKOL

 

 
Stil Reklamcılık San. Tic. Ltd. Şti. İTOSB Eski Ankara Alsfaltı 3.Cad. No:7 Tepeören TUZLA / İSTANBUL
Tel: +90 216 461 93 91 - 335 48 37 / Fax: +90 216 521 57 22 - e-posta: stil@stilreklamcilik.com - remzi@stilreklamcilik.com.tr