Stil Reklam çin malları ve yan sanayi ürünleri kullanmaz. Malzeme kalitesinde verilen her taviz kaybedilen bir müşteri olduğunun bilinciyle hareket eder. Uzun yıllar sergilenen reklamınız bizim için referanstır. Renk atması, yırtılması, paslanması vb... sorunlara maruz kalmaması için en uygun montaj ve en uygun malzeme seçimini yapar.

 

Firmamız "açık hava reklamcılığı" sektöründe 1989 yılından itibaren faliyet göstermektedir. Stil Reklamcılık açık havada, en basitinden en komplekslisine kadar müşterilerine en uygun çözüm ve uygulamaları sunan bir firma olmanın yanı sıra tamamı uluslararası kalite belgelerine sahip malzeme,tecrübeli personel, sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte makine parkuru ve teknik altyapı ile faaliyet göstermektedir. Bünyesine kattığı yeni uygulama ve ekipmanlarla her geçen gün açıkhava reklamcılığında üretim ve montaj olmak üzere ciddi deneyimler kazanmaktadır. Açıkhava reklamcılığındaki tüm hizmetleri eksiksiz olarak yerine getirerek ekonomiye katkıda bulunan firmamız siz müşterilerine hizmet vermektedir.  Açık hava reklam sektöründeki yılların deneyimi ile teknik konular ve pratik çözümlerle müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda imalat, montaj,ölcü-keşif sorumluluğu firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Sektörde zevke, mekana ve ölçüye göre üretim yapan ve ürünlerinin tasarımında fonksiyonelliğe büyük önem veren Stil Reklamcılık yenilikçi olmayı ilke edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini ön plana alarak;

Müşterilerimize verilecek olan en iyi hizmetin sözleşilen süre içerisinde ve içerikte sözleşmeye konu olan üretimin istenilen kalite düzeyinde hazır edilebilmesi ve müşterimizin iş akış programında bir aksaklığa sebep vermeden teslimatını yaptırabilmek bizim için verebileceğimiz en önemli hizmettir diye umuyor bu doğrultuda mümkün olduğunca az hata yapmaya çalışıyoruz. 1988 yılından bu yana Aygaz ile çalışan Stil Reklamcılık kuruluşundan bu yana MNG kargo ile çalışma başarısını göstermiştir.

 

 Tanıtımda uzman kuruluşlara gereksinim duyulur. Onlar çözümün ne olduğunu sizlere sunarken satışın daha da kolaylaşacağını görürsünüz. O halde; çalıştığınız firmaya güvenmelisiniz.

 Marka yönetimi başlı başına bir iştir. İşi ehline verin. markasız ürünler döneminin kapandığı günümüzde, rekabet ve kalitenin önemi daha çok büyümektedir. O halde; Marka demek, kalite demektir.

  Ürünün talep görmesi, satın alınması, ve müşteri memnuniyeti her zaman mutluluk kaynağımız olmuştur. İşin en güzel tarafı da müşteri memnuniyetidir. O halde hedef: Müşteri memnuniyetidir.


 Satış öncesi çözümlerin etkin bir tanıtım programıyla giderilmesi uzmanlık gerektirir. Eğer deneyimli bir firma ile, çalışıyorsanız sorunsuz satışlar gerçekleşir. O halde Tanıtımda ilk adımı atmalsınız.

 
Stil Reklamcılık San. Tic. Ltd. Şti. İTOSB Eski Ankara Alsfaltı 3.Cad. No:7 Tepeören TUZLA / İSTANBUL
Tel: +90 216 461 93 91 - 335 48 37 / Fax: +90 216 521 57 22 - e-posta: stil@stilreklamcilik.com - remzi@stilreklamcilik.com.tr